Aplikacja Mobilna


Z reguły chcemy wiedzieć co się dzieje na rynku, nawet jak jesteśmy w podróży i móc odpowiednio szybko reagować. Oprócz ofert typu stop (o których opowiemy przy okazji Trybu PRO), mamy w zanadrzu aplikację mobilną BitBay.

Prosta w obsłudze, intuicyjna, stworzona we współpracy z doświadczonymi traderami krypto i forexowymi. Dostępna na systemy operacyjne Android oraz iOS. Zobaczymy, jak wygląda to z perspektywy aplikacji webowej i telefonu.Proces sparowania aplikacji z kontem jest niezwykle prosty. Przechodzimy dalej.Po wybraniu „Połącz z nowym urządzeniem”, będziemy mogli wygenerować kod QR, który zeskanujemy w aplikacji.Generując kod QR tworzymy jednocześnie klucze API, które są potrzebne do autoryzacji aplikacji. Będziemy mogli je podejrzeć później w ustawieniach konta.


Tworzenie kluczy API (podobnie jak wypłaty czy logowanie), musimy potwierdzić kodem autoryzacyjnym, który zostanie wysłany na adres mailowy, albo z aplikacji Google Authenticator (w zależności od zabezpieczenia, które mamy włączone).Wpisujemy kod i zatwierdzamy operację.A jak to wygląda od strony telefonu?

Tryb PRO oraz Program Partnerski omówimy w następnych rozdziałach kursu.