Zrozumieć Bitcoina


Witam Cię serdecznie w kursie Zrozumieć Bitcoina. Jest on adresowany do dwóch grup osób.

Po pierwsze, są to osoby, które dopiero co weszły w świat Bitcoina i kryptowalut. Osoby, które stawiają swoje pierwsze, być może niepewne, kroki. Osoby, w głowach których nadal nie ma jeszcze jasnej odpowiedzi na pytanie, czym jest Bitcoin i jak z niego bezpiecznie korzystać.

Druga grupa to osoby, które zastanawiają się nad wejściem w świat Bitcoina. Osoby, które potrzebują zrozumieć, o co w tym chodzi, czy to jest bezpieczne i jak z tego korzystać.

Jeśli wpisujesz się w jedną z tych grup, to ten kurs jest dla Ciebie.


Twój Instruktor


Piotr Misiurek
Piotr Misiurek

Programista i startupowiec z ponad 10 letnim doświadczeniem i anarchistyczną duszą. Entuzjasta technologii blockchain, w której zakochał się na jesieni 2016. Od tego czasu był współredaktorem newslettera Blockchain Weekly, współtworzy społeczności entuzjastów blockchaina i kryptowalut w Łodzi oraz Lublinie. Od połowy 2019 roku prowadzi blog www.zrozumiecbitcoina.pl, za który został odznaczony statuetką Społecznika Roku Nexus 2019 na Konferencji Blockchain i Finanse. Od początku roku prowadzi również kanał na YouTube oraz darmowy kurs DeFi Masters, na którym pokazuje jak wykorzystać oparty o blockchain niezależny system finansowy do ochrony swojego kapitału przed inflacją i zwiększenia zysków z kryptowalut.